Značkovač Minerals – akvamarín
Dárek zdarma ke každé objednávce.
Doprava zdarma od 1 999 Kč.
Detailní popis produktu
Značkovač Minerals – akvamarín
Značkovač z přírodních drahých kamenů a minerálů je skvělou pomůckou při pletení. Značkovače mají uzavřený zlatý kroužek, v práci se tedy nezadrhávají a pletení je plynulé.
S různými velikostmi kroužků (8 / 10 / 12 mm) jsou ideální pro jehlice do velikosti 4 / 6 / 8 mm, což je činí skvělou volbou pro různé druhy projektů, včetně pletení raglánových svetrů.
Značkovače jsou standardně dodávány na 10 mm kroužcích. Pokud chcete velikost změnit (8 nebo 12 mm), napište prosím do poznámky k objednávce :-).
Označovače jsou nejen praktickou pomůckou, ale také krásným doplňkem pro každého milovníka pletení. Díky své lehkosti se s nimi snadno pracuje, působí elegantně a každým dotekem ucítíte přírodu. Skvěle se hodí jako dárek k narozeninám, Vánocům, ke Dni matek nebo jako dárek od sebe pro sebe :-).
Nechte se při práci na projektu nabít přírodní energií. ![]()
Akvamarín je polodrahokam ceněný nejen pro svou estetickou krásu, ale i pro své údajné metafyzické vlastnosti. Zde jsou některé z jeho přisuzovaných účinků:
Akvamarín
- Kamenem mystiků, vizionářů a čistého srdce. Vnáší do života klid, harmonii a potlačuje stres.
- Podporuje odvahu, čistí mysl a pomáhá při komunikaci a sebevyjádření.
- Zmírňuje obavy, strachy a zvyšuje tvořivost i intelektuální schopnosti.
- Pomáhá překonávat předsudky a poskytuje podporu v odpovědném přístupu k životu.
- Svou jemnou modrou barvou evokuje čistotu oceánu a pomáhá k hlubokému vnitřnímu klidu a meditaci.
5 ks v sadě
minerály jsou certifikované a pochází od české firmy.
minerály jsou ručně opracované, jako všechny přírodniny mohou mít na povrchu určité nedokonalosti. To z nich však činí jedinečný a unikátní kousek :). Taky jejich zbarvení se bude lišit od obrázku, protože každý kousek je jedinečný
| Kategorie: | Originální značkovače |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.05 kg |
| Průměr korálků: | 8 mm |
| Průměr kroužku: | 10 mm |
| Materiál komponentů: | nerezová ocel / bižuterní kov |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Anna Nováková |
|---|---|
| Adresa : | Želibských 1677 Bystřice pod Hostýnem 768 61 |
| E-mail : | info@klubkovlny.cz |
-1.png)