Značkovač PORCELAIN – červený
Dárek zdarma ke každé objednávce.
Doprava zdarma od 1 999 Kč.
Detailní popis produktu
Annie's Knit značkovač PORCELAIN – červený
Značkovač z ručně vyráběných porcelánových korálků je praktická a estetická pomůcka, která se skvěle hodí při háčkování nebo pletení. Značkovač oceníte při počítání ok v háčkovaném nebo pleteném projektu.
Porcelán je pevný materiál, korálky tedy vydrží dlouhodobé používání bez poškození. Díky zavírací karabince zůstává značkovač bezpečně na svém místě během práce, což usnadňuje označování míst v projektu nebo počítání ok bez obavy, že se vyvlékne.
Porcelánové korálky jsou lehké, nezatěžují tak práci, ale přitom plní svou roli efektivně.
5 ks v sadě
korálky pochází od české firmy Katlas.
| Kategorie: | 🧷 Doplňky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| Velikost / průměr korálku: | 8 mm |
| Materiál korálků: | porcelán |
| Materiál komponentů: | bižuterní kov |
| Velikost zapínání: | 14 mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Anna Nováková |
|---|---|
| Adresa : | Želibských 1677 Bystřice pod Hostýnem 768 61 |
| E-mail : | info@klubkovlny.cz |
-1.png)



