Značkovač Lady Lucky
Dárek zdarma ke každé objednávce.
Doprava zdarma od 1 999 Kč.
Detailní popis produktu
Annie's Knit značkovač Lady Lucky
Roztomilý originální značkovač nejen krásně vypadá, ale je i velmi praktický.
Díky zavíracímu mechanismu se během práce nevyvlékne, což usnadňuje označování místa v práci nebo počítání ok. Snadno s ním navíc označíte i ta nejdrobnější očka, využijete jej převážně při raglánu nebo háčkování hraček či vlastně čehokoliv jiného :-).
Balení obsahuje 7 kusů značkovačů ve tvaru žárovky a jejich rozměry jsou 21 x 10 mm + přívěsek , což je dostatečně malé na to, aby nezavazely, ale zároveň dostatečně velké, aby byly dobře viditelné a snadno použitelné.
7 ks v balení
kapka je z českého skla, vyrobena v Česku.
nejedná se o hračku, není určeno pro děti.
| Kategorie: | 🧷 Doplňky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.05 kg |
| Rozměry značkovače: | 10 x 21 mm |
| Rozměr kapičky: | 6 x 9 mm |
| Materiál: | kov / sklo / slitina zinku |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Anna Nováková |
|---|---|
| Adresa : | Želibských 1677 Bystřice pod Hostýnem 768 61 |
| E-mail : | info@klubkovlny.cz |
-1.png)



