Značkovač Bee Happy
Neohodnoceno
Podrobnosti hodnocení
Dárek zdarma ke každé objednávce.
Doprava zdarma od 1 999 Kč.
Detailní popis produktu
Annie's Knit značkovač Bee Happy
| Kategorie: | Kovové špendlíky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.05 kg |
| Rozměry značkovače: | 10 x 21 mm |
| Rozměr kapičky: | 6 x 9 mm |
| Materiál: | kov / sklo / slitina zinku |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Anna Nováková |
|---|---|
| Adresa : | Želibských 1677 Bystřice pod Hostýnem 768 61 |
| E-mail : | info@klubkovlny.cz |
-1.png)