ADDI kruhové jehlice Unicorn 60 cm / 5 mm
Neohodnoceno
Podrobnosti hodnocení
Dárek zdarma ke každé objednávce.
Doprava zdarma od 1 999 Kč.
Detailní popis produktu
ADDI kruhové jehlice Unicorn 60 cm / 5 mm
| Kategorie: | 60 cm |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.05 kg |
| EAN: | 4016431018329 |
| Celková délka: | 60 cm |
| Velikost: | 5 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Addi |
|---|---|
| Adresa : | GUSTAV SELTER GmbH & Co. KG Hauptstraße 2-6 58762 Altena Germany Germany |
| E-mail : | addi@selter.com |
-1.png)



