ADDI kruhové jehlice Unicorn 100 cm / 4 mm
Dárek zdarma ke každé objednávce.
Doprava zdarma od 1 999 Kč.
ADDI kruhové jehlice Unicorn 100 cm / 4 mm
Detailní popis produktu
ADDI kruhové jehlice Unicorn 100 cm / 4 mm
| Kategorie: | 100 cm |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.05 kg |
| EAN: | 4016431018589 |
| Celková délka: | 100 cm |
| Velikost: | 4 mm |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Addi |
|---|---|
| Adresa : | GUSTAV SELTER GmbH & Co. KG Hauptstraße 2-6 58762 Altena Germany Germany |
| E-mail : | addi@selter.com |
-1.png)



