Značkovač Srdce z přírodních minerálů – Howlit
Dárek zdarma ke každé objednávce.
Doprava zdarma od 1 999 Kč.
Značkovač Srdce z přírodních minerálů – Howlit
Detailní popis produktu
Annie's Knit značkovač Srdce z přírodních minerálů – Howlit
| Kategorie: | Originální značkovače |
|---|---|
| Velikost / průměr korálku: | 10 x 11 x 6 mm / 4 mm |
| Minerál: | Howlit (Magnezit) |
| Materiál přívěsku, rozměry: | zinková slitina, 11 x 14 mm |
| Materiál komponentů: | nerezová ocel / bižuterní kov |
| Velikost zapínání: | 14 mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Anna Nováková |
|---|---|
| Adresa : | Želibských 1677 Bystřice pod Hostýnem 768 61 |
| E-mail : | info@klubkovlny.cz |
-1.png)