Značkovač Ovečka z přírodních minerálů – Měsíční / Sluneční kámen
Neohodnoceno
Podrobnosti hodnocení
Dárek zdarma ke každé objednávce.
Doprava zdarma od 1 999 Kč.
Značkovač Ovečka z přírodních minerálů – Měsíční / Sluneční kámen
Neohodnoceno
Podrobnosti hodnocení
Detailní popis produktu
Annie's Knit značkovač Ovečka z přírodních minerálů – Měsíční / Sluneční kámen
| Kategorie: | Originální značkovače |
|---|---|
| Průměr korálků: | 8 mm / 4 mm |
| Minerál: | Sluneční / Měsíční kámen |
| Materiál přívěsku, rozměry: | zinková slitina, 16,5 x 18 x 2,5 mm |
| Materiál komponentů: | nerezová ocel / bižuterní kov |
| Velikost zapínání: | 14 mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Anna Nováková |
|---|---|
| Adresa : | Želibských 1677 Bystřice pod Hostýnem 768 61 |
| E-mail : | info@klubkovlny.cz |
-1.png)