Náramek z minerálů – ametyst
Dárek zdarma ke každé objednávce.
Doprava zdarma od 1 999 Kč.

Doprava za 50 Kč
Zdarma při nákupu nad 1 999 Kč do výdejních míst.

Přírodní materiály
Kvalitní příze, bez plastů, s certifikáty.

Rychlé doručení
Odesíláme nejpozději následující pracovní den!

Dárek zdarma
Praktická drobnost ke každé objednávce.
Detailní popis produktu
Náramek z minerálů – ametyst
Díky pružence se náramek snadno přizpůsobí každé ruce, což z něj činí ideální kousek pro každodenní nošení. Každý kámen je jedinečný, a proto se kresba i odstín mohou mírně lišit – každý náramek je tak originál s vlastním příběhem.
Ametyst je mimořádně mocný kámen s obrovskou ochrannou silou. Pomáhá zahánět negativní emoce, stres, nespavost a noční můry. Tiší strachy, vztek, obavy a zlobu. Podporuje soustředění, přijímání nových myšlenek a rozvíjí intuici. Posiluje věrnost a lásku.
délka 17-24 cm
průměr korálků 8 mm
Nejedná se o hračku!
| Kategorie: | Minerální náramky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 8591149867903 |
| Průměr korálků: | 8 mm |
| Délka: | 17-24 cm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
| Výrobní společnost : | Anna Nováková |
|---|---|
| Adresa : | Želibských 1677 Bystřice pod Hostýnem 768 61 |
| E-mail : | info@klubkovlny.cz |
-1.png)