Značkovač z přírodních minerálů – sluneční kámen
Neohodnoceno
Podrobnosti hodnocení
Dárek zdarma ke každé objednávce.
Doprava zdarma od 1 999 Kč.
Značkovač z přírodních minerálů – sluneční kámen
Neohodnoceno
Podrobnosti hodnocení
Detailní popis produktu
Annie's Knit značkovač z přírodních minerálů – sluneční kámen
| Kategorie: | Originální značkovače |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| Velikost / průměr korálku: | 10 x 10 x 5 mm / 8 mm |
| Minerál: | sluneční kámen |
| Materiál komponentů: | nerezová ocel / bižuterní kov |
| Velikost zapínání: | 14 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Anna Nováková |
|---|---|
| Adresa : | Želibských 1677 Bystřice pod Hostýnem 768 61 |
| E-mail : | info@klubkovlny.cz |
-1.png)



